Dlaczego my?

SŁOWO DROŻSZE OD PIENIĘDZY – profesjonalizm!

Podstawą firmy jest profesjonalne podejście do klienta. Korzystając z oferowanych przez nas usług klient może być pewny, że towar dojedzie we właściwe miejsce o właściwym czasie. Mając na uwadze zróżnicowane potrzebny naszych klientów, do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy dostępni 24h na dobę, a naszą pracę wykonujemy z pasją!

WIĘCEJ ZA MNIEJ - cena!

Ceny w transporcie uzależnione są od wielu czynników. Głównie od: cena PLN w stosunku do EURO, cena oleju napędowego na rynku, miejsce/region/kraj dostawy towaru, Korzystając z usług naszej firmy klient może być pewny, iż cena jest adekwatna do obecnie panujących warunków na rynku. Niska cena w stosunku do wysokiej jakości czyni nas konkurencyjnymi na rynku europejskim.

RIGHT PLACE, RIGHT TIME - czas!

Droga często płata figle, jednak doświadczenie nauczyło nas jak radzić sobie nawet w najgorszych sytuacjach! Do powierzonych zadań dajemy z siebie 100%, dlatego nasze auta dojeżdżają zawsze na miejsce i zawsze na czas! MY to również KIEROWCY! Ich doświadczenie, a także stały kontakt GPS z kierowcą pozwala w miarę dokładnie określić godzinę dojazdu na miejsce.

Z NAMI MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE - bezpieczeństwo!

Od początku istnienia firmy nasi kierowcy przemierzyli łącznie kilkadziesiąt milionów kilometrów. Sumując ich wynik moglibyśmy okrążyć Ziemię przeszło sto razy! Sumy te są potwierdzeniem solidnego doświadczenia, a każdy kolejny kilometr wzbogaca naszą wiedzę. Suma gwarancyjna naszego ubezpieczenia wynosi 300.000eur. Jeżeli zaistnieje potrzeba jego zwiększenia, możemy zrobić to bez problemu. Bezpiecznie przewozimy: – elektronikę – alkohole – sprzęt medyczny – okna – elementy drewniane i metalowe – maszyny rolnicze – samochody – organizujemy przeprowadzki – oraz wiele, wiele innych.

OD DALEKIEJ PORTUGALII PO WYSOKĄ NORWEGIĘ – przetarte szlaki!

Wykonujemy transporty do każdego kraju Europy, a nawet dalej. Poza krajami UE bywamy w MAROKO, NORWEGII, TURCJI, czy SZWAJCARII. Nieobce są nam dalekie wyjazdy. Braliśmy również udział w 70' TOUR DE POLOGNE z ziemi Włoskiej do Polski, gdzie obsługiwaliśmy znaczącą część dalekobieżnego transportu.

POLSKA ↔ IRLANDIA - jeszcze taniej, jeszcze szybciej!

Od 2008 roku posiadamy stałą linię przerzutową między Irlandią, a Polską. Oznacza to, że klient zapłaci jeszcze taniej, a towar dojedzie znacznie szybciej!

Adres

24TRANSPORT
KAMIL KRUSZYŃSKI
ul.Długa 1A
82-100 Nowy Dwór Gd.
NIP : 579 215 81 32

Dane kontaktowe

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 513 789 760

Formularz kontaktowy

Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Informacja Cookie.
Korzystamy z plików cookie do włączania i obsługi stosowanych przez nas funkcji bezpieczeństwa oraz wykrywania złośliwych działań.