RIGHT PLACE,
RIGHT TIME

Doświadczenie nauczyło nas jak radzić sobie nawet w najgorszych sytuacjach! Do powierzonych zadań dajemy z siebie 100%, dlatego nasze auta dojeżdżają zawsze na miejsce i zawsze na czas!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

O nas

24TRANSPORT to rodzinna firma logistyczna. Charakteryzuje nas rzetelne i uczciwe podejście do klienta, doświadczenie, a także elastyczność na zmiany. Wykonujemy zlecenia na terenie całej Unii Europejskiej, jak również Norwegii, Szwajcarii czy Maroko. Dodatkowo od 2008 roku posiadamy stałą linię transportową na trasie Polska ↔ Irlandia, co jeszcze bardziej poprawia jakość wykonywanych przez nas usług.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów posiadamy nowoczesny tabor ciągników siodłowych spełniających normy emisji spalin euro 5 i euro 6. Dysponujemy szeroką gamą pojazdów od busów >1,5 tony ładowności do standardowych firanek 13,6m, >24 ton. Wielokierunkowa współpraca z podwykonawcami pozwala nam sprawnie poruszać się również w obszarze transportu drobnicowego na terenie Starego Kontynentu.

Nie jest nam obcy przewóz elektroniki, maszyn rolniczych, alkoholu, aparatury medycznej, wyrobów ze stali, drewna okien etc. W przypadku firm nieposiadających wózków widłowych, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu samochody z windą, co znacznie ułatwi proces załadunku i rozładunku towaru. Klientom którym zależy na ekspresowym tempie dostawy, możemy zaoferować podwójną obsadę kierowców.

Firma 24TRANSPORT to połączenie wiedzy i doświadczenia. Przez ponad dekadę nasi kierowcy zjechali łącznie miliony kilometrów. Zawsze na czas i z dbałością o bezpieczeństwo towaru. Każdy wykonywany przez nas transport zabezpieczony jest polisą ubezpieczeniową OCP do kwoty 300 000 EUR.

Adres

24TRANSPORT
KAMIL KRUSZYŃSKI
ul.Długa 1A
82-100 Nowy Dwór Gd.
NIP : 579 215 81 32

Dane kontaktowe

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 513 789 760

Formularz kontaktowy

Give your website a premium touchup with these free WordPress themes using responsive design, seo friendly designs www.bigtheme.net/wordpress
Informacja Cookie.
Korzystamy z plików cookie do włączania i obsługi stosowanych przez nas funkcji bezpieczeństwa oraz wykrywania złośliwych działań.